«Пожежу» на «КрАЗі» гасили 11 спецмашин

А також 42 рятувальники. На щастя, пожежа 3-го рівня складності була несправжньою.

Таким чином, провели навчання «Гасіння пожежі у великій за площею складській будівлі» у розрізі зборів заступників начальників управлінь підрозділів ДСНС із різних областей України сьогодні, 14 грудня, на ПрАТ «АвтоКрАЗ».

Три автоцистерни, дві автодрабини і колінчатий підйомник, пункт заправки водою, що демонстрував можливості гарнізонів на пожежах, де відсутнє водопостачання (20 тонн – Дніпропетровська область, 15 тонн – автоцистерна Полтавської області), ліквідовували пожежу, що за планом вирувала на текстильному складському приміщенні.

Із них – жодної техніки на базі автомобіля КрАЗ.

«Автоцистерну ми переробили із застарілого паливозаправника на базі автомобіля МАЗ. Зараз багато виділяється техніки завдяки зусиллям керівництва ДСНС. Але процес переходу відбувається поступово», – розповів Олександр Лисенко, полковник служби цивільного захисту, заступник начальника Головного управління Державної служби надзвичайний ситуацій у Полтавській області з оперативного реагування.

Роман Черняк, генеральний директор ПрАТ «АвтоКрАЗ», зазначив, що кременчуцький автозавод може представити всю лінійку, задіяну під час навчань. Загалом же цього року більше 50 автомобілів надійдуть у чергові частини на базі автомобіля КрАЗ. А наступного року планують поставити понад 200 одиниць пожежної техніки.

«Готуємо конструкцію, яку узгоджуємо з інститутами, пожежниками, усіма службами, креслення, техніку, пристосування, які потрібні. Щоб із нового року вийти з цими пропозиціями та брати участь у тендерах», – зазначив генеральний директор підприємства.

Крім України, «АвтоКрАЗ» постачає пожежну техніку до Казахстану, В’єтнаму, Ірану, Єгипту.

Все по темі: «КрАЗ»  надзвичайна ситуація  пожежа  складське приміщення 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин