Собача вірність: пес у Кременчуці чекав на свого господаря не сходячи з місця

Наразі собака знаходиться у КП «Спецсервіс-Кременчук».

У Кременчуці 6 грудня, до КП «Спецсервіс-Кременчук» зателефонувала схвильована жінка, повідомивши, що на вул. Басейній, біля магазину вже дві неділі сидить собака, не сходячи з місця.

Як повідомляє КП «Спецсервіс-Кременчук», вирушивши туди, вони переконалися, що гарна, молода собака з переляканими і сумними очима сидить на одному місці, не йдучи далі двох метрів. Вірно чекаючи свого господаря.

За допомогою жінки, «Спецсервіс-Кременчук» зміг посадити собаку до машини. У вольєрі вона вже заспокоїлася і швидко звикла до всіх співробітників. Її назвали Ладушка.

«Трагедія нашої Ладушки – не рідкість, – говорить начальник «Спецсервіс-Кременчук» Марина Кожушко. Цікаво, які, настільки важкі життєві обставини, змушують людей чинити так жорстоко? Привезти в незнайоме місце і залишити на страждання, а можливо на смерть, свого друга – вірну собаку? У зовсім сторонніх людей, побачивши такукартини, болить серце, а «господарі» спокійно живуть?

Для собаки шукають добрі руки. Звертатися можна до КП «Спецсервіс-Кремеенчук», вул. Горького, 48/75

Тел.: 098 779 54 42 – Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання, 067 735 63 77 –  Резніков Сергій Володимирович, директор.

Все по темі: вірний пес  КП «Спецсервіс-Кременчук»  шукає господаря 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
19 Січня, 2019 Субота
більше новин