Миру для України попросив Папа Римський у щорічному різдвяному посланні

Також понтифік закликав докладати зусиль для його будування

Миру для України попросив у щорічному різдвяному посланні Папа Римський Франциск. Понтифік помолився за нашу країну та за жителів інших гарячих точок на мапі світу, де точаться війни. Зокрема, окрім сходу України Папа Римський згадав криваві конфлікти на Святій Землі, Близькому Сході, в Африці та Венесуелі. Також глава католицької церкви закликав не лише молитися за мир, а й докладати зусиль для його будування.

“Бачимо Ісуса в дітях, які разом зі своїми родинами страждають від насильства, породженого конфліктом в Україні, та від його тяжких гуманітарних наслідків. Ми молимося за те, щоби Господь якнайшвидше дарував мир цій любій країні”, – заявив Папа Римський.

Папа Римський Франциск в різдвяний Святвечір 24 ​​грудня в час традиційної недільної проповіді у Ватикані закликав до звільнення всіх викрадених людей, включаючи священиків, ченців і мирян, передає “Радіо Свобода”.

Також понтифік попросив про “дар миру для всього світу” і зазначив, що особливо молиться за людей, які найбільше страждають через конфлікти в світі.

ТСН

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
більше новин