У двох лікарнях Кременчука відремонтували оперблоки (ФОТО)

Операційні з ремонтом, новим обладнанням та меблями з’явилися у Дитячій та Першій міських лікарнях.  

Відремонтовані стіни, стелі та нова підлога з’явилися у двох операційних відділеннях, а саме у Дитячій та у Першій міськлікарнях. Обидва блоки повністю відремонтовані: мають нові меблі, нове обладнання, нові душові, мийки, нові ліжечка для дітей та роздягальні. Крім цього, нові ординаторські, також роздягальні та душові отримали й самі медики. Встановили у лікарнях і нові вікна та міжкімнатні пластикові двері.

На ремонт операційного блоку хірургічного відділення Дитячої міськлікарні з бюджету Кременчука було виділено 7 мільйонів гривень, а на ремонт також блоку у Першій лікарні 3 млн грн (близько 1,5 млн. грн витратили на капітальний ремонт і один мільйон на придбання медичного обладнання).

Протягом цього року у Дитячій лікарні медики провели близько 1428 операцій. Наразі, одночасно можуть оперувати трьох пацієнтів. Для цього були зроблені всі умови.

А у Першої міськлікарні запровадили лапароскопічний метод хірургічного втручання. Це сучасний метод травматичної ендоскопічної хірургії. А саме, коли операції на внутрішніх органах проводять через невеликі 2-4 отвори (діаметр – 0,5-1,5 см) за допомогою лапароскопа та лапароскопічних інструментів. У нашому місті таких операцій вже було проведено близько 5200. І саме Кременчук став першим містом на Полтавщині який почав робити лапароскопічні втручання.

Під час відкриття відремонтованих оперблоків лікарі виглядали щасливими і дякували, що нарешті за багато років, у їх лікарнях зробили ремонт.

Все по темі: Дитяча лікарня  лікарні  оперблоки  Перша лікарня 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
19 Січня, 2019 Субота
більше новин