Східний гороскоп на 2018 рік

Китайський календар свідчить, що за роком Червоного Вогняного Півня 16 лютого настає рік Жовтого Земляного Собаки. Новоспечений заступник – тварина вірна, мирна, тому і 2018 рік буде більш стабільним та гармонійним, ніж попередній.

Собака захистить нужденних, примирить тих, хто ворогує, і по заслугах розрахується з недоброзичливцями, ледарями, брехунами.

Особливо яскраво цього року проявлять себе інтуїтивне і логічне мислення. Щирість винагородиться новими стосунками, створенням сім’ї, відкриттям власної справи або іншим важливим починанням. З іншого боку, Собака принесе часті зміни настрою, хвилі успіху і невдач.

Символ року – приручена тварина. В особливій пошані у 2018 році сімейні цінності, спокій і затишок удома. Зірки радять більше часу приділяти сім’ї, надавати потрібну підтримку близьким. А вона в першу чергу знадобиться тим рідним, які звикли покладатися тільки на себе і жити в атмосфері самотності.

Найбільш відчутним недоліком Собаки можна вважати деяку лінь і часом байдужість до проблем інших людей. Багатьох у 2018 році чекають великі випробування. Тим, хто звик триматися осібно і не приймати допомогу інших, впоратися з проблемами буде набагато складніше. Щоб цього уникнути, намагайтеся стати ближче з навколишніми, підтримайте порадою або дією, якщо це потрібно. Будьте менш критичні до інших і пам’ятайте, що ідеальних людей не існує. Тоді й рік буде спокійним, справедливим і сімейним.

Далі пропонуємо детальніший східний гороскоп на 2018 рік для кожного знака.

Пацюк

Початок року для цього знака почнеться з вирішення конфліктів. Особливо вразливими можуть почуватися жінки, які народилися в рік Пацюка. Але вже до літа ситуація стабілізується, і ті, хто потрапив у скрутне становище, зможуть знайти з нього вихід. Обережнішими в першій половині року необхідно бути і з грошима. Краще нікому не позичати великі суми – їх можуть не повернути. Вкладатися в сумнівну справу зірки також не радять. Пацюкам краще просто перечекати складний період, і вже до осені вони зможуть відчути стабільність як у фінансовому, так і в особистому плані.

 

Бик

На початку 2018 року важко доведеться тим людям, які займають керівні посади і відрізняються запальним характером. Собака, що дбає про справедливість, побажає внести свої корективи в розмірене життя тих, хто не бажає йти на поступки і не визнає жодного іншого судження, крім свого. Таким Бикам буде складно. Виникатимуть ситуації, які поступово призведуть до внутрішнього дисбалансу. Але якщо представники цього символу опанують себе, стримають запальний і гордовитий норов, тоді вже до травня можна буде повернути авторитет і почати рухатися далі.

 

Тигр

Для Тигра цей новий період може стати відправною точкою, щоб трохи зупинитися і замислитися над своїм життям і майбутнім. Навколишні будуть здивовані змінами, що відбуваються з Тигром. Він стане тихим, спокійним і замисленим. Але триватиме такий стан лише кілька місяців. А далі представники цього знака почнуть «прокидатися», і їхня бездіяльність зміниться швидкими і вольовими рішеннями. Багато з них почнуть доводити свій професіоналізм і завойовувати авторитет серед близьких і рідних людей. Однак до кінця року через емоційні й фізичні напруження можуть виникнути проблеми із загальним самопочуттям.

 

Кролик

Гороскоп на 2018 рік порадує багатьох людей цього знака. Кролик нарешті зможе взяти паузу і відпочити від постійної метушні та щоденних надскладних завдань. До нього почнуть часто звертатися за порадами, що поступово розширить коло знайомих і друзів. У сімейному житті можуть виникнути непорозуміння з другою половиною. Вони будуть пов’язані з побутовими проблемами, незабаром їх вийде вирішити. Єдине, про що потрібно турбуватися в новому році, так це про власне здоров’я. Особливо це стосується представниць слабкої статі, які повинні остерігатися переохолодження.

 

Дракон

Життя Драконів буде насичене подіями та емоціями. Не обійдеться і без труднощів, які потрібно очікувати з боку близьких і рідних людей. Хтось із них може потрапити в дуже неприємну і складну ситуацію, а розбиратися в ній доведеться саме Дракону. У лютому можуть виникнути фінансові проблеми, тому в цей період зірки рекомендують утриматися від великих придбань і зменшити свої витрати. Однак незабаром, ближче до квітня, Дракони зможуть поліпшити своє матеріальне становище. Це відбудеться завдяки просуванню по кар’єрних сходах або несподіваній премії за успіхи в роботі.

 

Змія

Людям, народженим під знаком Змії, потрібно бути обережними у рік Жовтого Собаки. Будь-яка авантюра або спонтанне рішення можуть призвести до серйозних проблем. Тому перш ніж почати діяти, слід кілька разів усе ретельно обміркувати. Навесні можуть виникнути складності з начальством. Від Змії вимагатимуть миттєвого виконання поставлених завдань, що не завжди буде реально виконати. Через це керівник може почати сумніватися у професійній придатності Змії. Зірки радять трохи напружитися і постаратися впоратися з усіма завданнями, адже цей період незабаром закінчиться.

 

Кінь

Для людей, що народилися під знаком Коня, гороскоп на 2018 рік підготував багато цікавих знайомств і яскравих подій. Уже навесні можна буде отримати привабливу пропозицію у бізнесі, від якої не варто відмовлятися. Це допоможе поліпшити матеріальне становище і в майбутньому отримати відчутні доходи. Тому якщо у представника цього знака є фінансові заощадження, їх можна спробувати вкласти в нову справу. До осені з’являться думки оновити власну оселю і затіяти капітальний ремонт. Головне – заручитися підтримкою другої половинки, щоб потім на цьому ґрунті не виникло конфліктів.

 

Коза

Новий, 2018 рік для багатьох представників знака Кози матиме особливе значення. Самотні серця нарешті зможуть зустріти своє справжнє і довгоочікуване кохання. А ті, хто вже давно у стосунках, зважаться на зміну статусу й стануть сімейними людьми. Ближче до літа Козі можуть запропонувати попрацювати над одним цікавим проектом. І якщо погодитися, то зірки попереджають, що робота може затягнутися надовго, спустошуючи морально і фізично. Перш ніж почати масштабний проект, потрібно зрозуміти для себе, чи готова Коза йти до кінця.

 

Мавпа

Люди цього знака завжди відрізнялися нестримністю і норовливістю. Але в рік Собаки їм доведеться приборкати свій характер і почати вчитися жити за правилами. По роботі багатьом доведеться часто їздити у відрядження, що значно погіршить стан здоров’я і послабить нервову систему. В середині року фінансове становище може похитнутися. Через це Мавпа влізе в борги, які не відразу вийде віддати. Зате успіх буде супроводжувати творчих особистостей. Вони часто відчуватимуть натхнення, і багато з їхніх нових робіт придбають за великі суми.

 

Півень

Рік 2018 почнеться для Півня з активних трудових буднів. Роботи виявиться багато, але і матеріальна користь за її виконання буде відповідною. Зате після завершення проектів і завдань Півень може влаштувати собі заслужений відпочинок. Зірки радять провести його біля води, де можна відновити витрачені сили і зміцнити здоров’я. Упродовж року на Півня також чекають нові корисні знайомства. У сімейному житті жодних особливих змін не очікується. Невеликі труднощі можуть виникнути з дітьми, які захочуть позбутися батьківської опіки. І тут не варто тиснути, а дати їм час подолати цей період.

 

Собака

Ось кому точно пощастить у новому році, так це людям, народженим під цим знаком. Вони будуть почуватися як ніколи впевнено. За що б не взявся Собака, все буде виходити з першого разу. На роботі почнеться швидке просування по кар’єрних сходах. Особливо це стосується молодих фахівців, які сповнені енергії та ентузіазму. Важливо, щоб під час свого сходження вони не перейшли дорогу комусь із колег, інакше потім почнеться загальне ополчення. Багато Собак замислюватимуться над зміною житла і поповненням сімейства. Дехто навіть почне зводити заміський будинок.

 

Свиня

Усе, що Свиня планує здійснити в новому, 2018 році, буде необхідно ще кілька разів обдумати і зважити. Один неправильний крок може повністю зіпсувати ту стабільність, яку Свиня створювала багато років. У середині року можливий великий грошовий прибуток. Його зірки радять вкласти у нерухомість. А ось починати в цей період власну справу не рекомендується. Обережнішими треба бути і з новими знайомими. Це стосується чоловіків, які ризикують натрапити на справжню шахрайку, саме через неї зростає ризик залишитися «без штанів».

Все по темі: Гороскоп  Східний гороскоп 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин