Кременчужани провели мітинг з приводу вбивства під Києвом правозахисниці Ірини Ноздровської

 

Кременчуцькі активісти провели акцію з вимогою знайти вбивць Ірини Ноздровської, а також висловили також претензії до місцевої поліції

Сьогодні біля міського відділу поліції пройшов мітинг з приводу вбивства Ірини Ноздровської, яка активно викривала корупцію, а також боролася з системою, аби винуватець у смерті її рідної сестри поніс адекватне покарання. Сестра загинула у резонансній ДТП на Київщині.
Організатор мітингу Ніна Дашко, зачитала резолюцію мітингу, у якій йшлося про злочинну бездіяльність правоохоронних органів, через  ненадання їй, як викривачу корупції належної охорони: «Ірину вбили і три дні її не шукали, хоча дочка написала заяву про зникнення. А сама правозахисниця неодноразово заявляла, що їй погрожували. А тим часом, в  її ноутбуці   нишпорив і все по видаляв невідомий чоловік, що назвався «далеким родичем».

Активісти стурбовані що злочинці занадто комфортно себе почувають, завдяки тому  що законодавство та олігархічно-кланова злочинна система на їхньому боці. А правоохоронні структури захищають інтереси можновладців, а не народу.

Щодо місцевої поліції, то претензії мітингарів стосувалися повільного розслідування деяких кримінальних справ, або ж взагалі відсутність інтересу до їх розслідування.

Очільник кременчуцької поліції Віталій Ботвина пообіцяв розібратися в усіх претензіях.

У резолюції учасники мітингу наполягають на відставці міністра внутрішніх справ Авакова, прокурора Луценка, і запровадженню імпічменту до Президента та розпуску Верховної Ради.

Все по темі: кременчужани  мітинг  Ноздровська 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин