10 хворих: у Кременчуці мешканці захворіли на гепатит А

Спалаху інфекції, як в Гребінках, або Миколаєві, поки що немає. У грудні в Кременчуці захворіли троє людей, а за весь 2017 рік – 10. 

У Кременчуці на інфекційне захворювання гепатит А захворіли троє мешканців. Це підтверджено висновками лабораторних досліджень. Такі дані були зафіксовані на кінець грудня минулого року. Нині, у новому році, є імовірність захворювання гепатиту А ще в однієї людини. Але, остаточно діагноз поки не встановлений. Всього, у 2017 році на гепатит А захворіли 10 людей. Влітку перехворіло троє людей і всі були з однієї родини.

На апаратній нараді у міськраді повідомили, що причиною спалаху може бути вода, їжа, використання спільних побутових речей.

Кременчужан закликали, вимагати документи у тих, хто продає воду. Бажано просити і результати дослідження води.

Спалах захворювання на гепатит А стався і в Полтаві, селі Гребінки та Миколаєві. У Гребінках люди почали хворіти ще з липня 2017 року. І до цього часу людей продовжують лікувати. Вірус продовжує уражати мешканців.

У Кременчуці минулого року на гепатит А захворіли 10 осіб, а у 2016 році хворих зафіксовано не було. Нині, рівень захворювання у Кременчуці виріс у 1,5 рази.

Все по темі: гепатит А  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
більше новин