Кременчужанина, який зробив хибне повідомлення про вибух у харківському аеропорту, примусово лікуватимуть

За те, що повідомив неправдиву інформацію про підготовку вибуху, Автозаводський районний суд Кременчука ухвалив застосувати до 60-річного кременчужанина примусові заходи медичного характеру – шпиталізацію до психіатричного закладу зі звичайним наглядом. Про це повідомила прокурор відділу прокуратури Полтавської області Олена Храпко.

За словами прокурора, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння у власній квартирі, 14 квітня минулого року об 11.45 вищезгаданий громадянин з мобільного зателефонував до чергового Кременчуцького відділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та повідомив, що незабаром у приміщенні міжнародного аеропорту Харкова станеться вибух. Цю інформацію працівники служби одразу передали харківським правоохоронцям. Після перевірки приміщення з’ясувалося, що ніяких вибухових матеріалів в аеропорту нема. Однак своїм завчасно неправдивим повідомленням чоловік відволік від роботи працівників поліції, Швидкої медичної допомоги, вибухотехнічної, кінологічної та експертної служб.

Під час розслідування з’ясувалося, що кременчужанин страждає на хронічне психічне захворювання і є неосудним. Наразі, до набрання ухвалою законної сили, чоловік перебуває під піклуванням сина.

Все по темі: аеропорт  вибух  повідомлення  суд 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин