На Водохрещі у Кременчуці освячуватимуть Дніпро і Сухий Кагамлик

Духовенство та віруючі Української Православної Церкви Київського патріарху пройдуть Хресною ходою.

У Кременчуці 19 січня у день свята Хрещення Господнього Єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай проведе чин Великого освячення води на набережній Дніпра в районі річкового вокзалу. Про час проведення заходу буде повідомлено додатково.

За інформацією прес-служби міськради, цього ж дня біля 10-ої години ранку неподалік від річкового вокзалу силами капеланської козацької служби буде організоване богослужіння та концерт козацької пісні.

Також традиційно буде освячена вода в районі Демурівської човнової станції на Дніпрі та в районі Свято-Преображенського храму на річці Сухий Кагамлик.

Духовенство та віруючі Української Православної Церкви Київського патріархату 19 січня 2018 року пройдуть Хресною ходою з Свято-Миколаївського кафедрального собору (вул. 29 вересня, 16/34) на площу в районі Річкового вокзалу. Початок ходи намічений на 12:30.

Її маршрут проходитиме вул. 29 вересня, сквером ім. Олега Бабаєва, вул. Соборною, пл. Перемоги, вул. Генерала Жадова, вул. Першотравневою, та о 13:00 завершиться в районі річкового вокзалу Великим водосвяттям, яке проведе Благочинний Кременчуцького округу протоієрей Володимир Макогон.

Як завжди, біля річки Дніпро в районі річкового вокзалу буде встановлено 2 палатки для обігріву та перевдягання, а також трап для того, щоб городянам було зручно занурюватися у хрещенську воду. Рятувальники будуть чергувати біля всіх місць проведення Хрещенських молебнів.

Все по темі: Кременчук  освячення води  свято Хрешення Господнього  хресна хода 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин