Чорнобильцям в Кременчуці дають гроші на оздоровлення

Допомога є щорічною і визначається Кабміном.

У Кременчуці з січня цього року вже почали призначати щорічну допомогу на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Це роблять відповідно до статті 48 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

За даними прес-служби міськради, розміри зазначеної допомоги встановлені постановою Кабінету Міністрів України № 562 від 12.07.2005р. та складають:

-інвалідам І та ІІ групи, інвалідність яких пов”язана з Чорнобильською катастрофою – 120,00 грн.;

-учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС ІІ категорії – 100,00 грн.;

-інвалідам ІІІ групи та дітям-інвалідам – 90,00 грн.;

-учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС ІІІ категорії, кожній дитині, яка втратила внаслідок Чорнобильської катастрофи одного з батьків, евакуйованим із зони відчуження у 1986 році, включаючи дітей – 75,00 грн.

Щоб отримати допомогу на оздоровлення необхідно звертатися до Управління соцзахисту населення Автозаводського району за адресою: м.Кременчук, пр. Свободи б. 66 каб.16 (відділ соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) та до Управління соцзахисту населення Крюківського району за адресою: вул.Приходька, б.90. каб.109.

Все по темі: допомога  оздоровлення  чорнобильці 

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
20 Квітня, 2018 П’ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин