Найближчі три роки: перевізником маршруту №15 буде «Кремінь-Авто»

Перемогти було не важко. Це підприємство було єдиним учасником конкурсу.

У Кременчуці визначили перевізника на міському автобусному маршруті, а саме на маршруті №15, який має напрямок від «Річкового вокзалу» до «Укртатнафти». Переможцем стало підприємство «Кремінь-Авто». Керівник цього підприємства, був єдиним, хто приймав участь у конкурсі.

На засіданні у міськраді повідомили, що раніше маршрут №15 у Кременчуці збиралися відмінити взагалі. Оскільки, він має «накладки» з тролейбусним рухом і маршрутним таксі №17.

За словами начальника міського відділу транспорту Руслана Івашина, накладки дійсно є, але поки що, маршрут працюватиме, і відміняти його ніхто не збирається.

Саме підприємство має 17 одиниць транспорту, що перебуває в оренді. Це два транспорти, які курсуватимуть у звичайному режимі (пільговий) та 15 маршрутних таксі, вартість проїзду в яких становитиме 5 гривень. Також, в транспорті були встановлені GPS-навігатори, працюють двоє медичних працівників і три механіка. А всім водіям зробили спеціальні бейджики, де буде вказана назва підприємства та ім’я працівника.

З перевізником «Кремінь-Авто» міська влада укладе угоду на три роки. Потім на даному маршруті знову буде оголошуватися конкурс.

Сам же керівник підприємства також зазначив, що весь транспорт у них якісний, а вартість однієї одиниці складає не менше 20 тисяч доларів США.

Все по темі: конкурс  маршрут №15  перевізник 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
19 Січня, 2019 Субота
більше новин