Учасникам Майдану 2013-го та 2014-го року в Україні платитимуть гроші

Законом України «Про державний бюджет України на 2018 рік» на дану допомогу передбачено 294 млн. грн.

Уряд ухвалив сьогодні, 11 січня рішення щодо виплати в повному обсязі одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, які відбувалися у період 3 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року. Та також особам, які отримали тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в зазначених акціях.

За інформацією Урядового порталу, дана постанова дасть можливість поставити крапку в питанні виплат державної допомоги постраждалим учасникам масових дій громадського протесту й членам сімей загиблих на майдані. Законом України «Про державний бюджет України на 2018 рік» на дану допомогу передбачено 294 млн. грн.

Законом визначено наступні розміри державної допомоги постраждалим та членам їх сімей:

– у зв’язку із смертю члена сім’ї, який брав участь у масових акціях громадського протесту, за умови, що смерть безпосередньо пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, – 1 млн гривень;

– у зв’язку з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень учаснику масових акцій громадського протесту – 700 тис. гривень;

– у зв’язку з нанесенням тілесних ушкоджень середньої тяжкості учаснику масових акцій громадського протесту – 500 тис. гривень;

– у зв’язку з нанесенням легких тілесних ушкоджень, побоїв, мордувань учаснику масових акцій громадського протесту – 200 тис. гривень.

У разі, якщо допомога вже виплачувалася протягом попередніх років, то розмір державної допомоги буде зменшено на раніше виплачену суму.

Все по темі: державна грошова допомога  Кременчук  учасники майдану 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
більше новин