Через 20 років 800 мільйонів робітників замінять роботи

Коли все стане автоматизовано, найбільше постраждають китайські працівники.

Через зростання можливостей роботів провідні фахівці говорять, що вже у 2030 році 800 мільйонів робітників замінять машини. І це призведе до “пекельної дистопії (іншими словами антиутопії – ред.)”. Про це повідомляє Daily Star.

За словами доктора Субхаш Кака, експерта з обчислювальної роботи в Університеті Оклахоми, зайнятість надає людям відчуття власної значимості та цінності.

Він вважає, що ця самоцінність буде втрачена, коли роботи захоплять контроль та будуть вести людей до життя “безглуздої” бідності.

 

На думку доктора Субхаш Кака, наркозалежність в США та зростання екстремістських груп є першою ознакою дистопічного майбутнього.

“Початок дистопії вже настав. Буде масова незайнятість. Люди хочуть бути корисними і робота дає таку можливість, уникаючи відчаю у світі”.

У листопаді управління консультативної компанії McKinsey опіблікувало звіт, у якому йдеться про види і кількість робіт, які згодом замінять людську робочу силу на автоматизовану.

Експерти визначили, що до 2030 року буде достатньо робіт для того, щоб повністю задовольнити людську зайнятість. Але існуватимуть складні переходи і приблизно 60 відсотків робочих місць може бути автоматизовано.

“Ми стверджуємо, що 400-800 млн. осіб будуть замінені на автоматизованих робітників та перебуватимуть у пошуку нових професій вже у 2030 році по всьому світу”.

Своєю чергою, говорячи про продовження еволюції, доктор Как наголосив : “Дехто каже, що теперішня фаза автоматизації уможливить введення нових видів робіт, про які ми навіть не могли й подумати”. Щоб отримати ці професії HRи вимагатимуть нові навички.

У звіті висловлено припущення, що перехід на автоматизацію, ймовірно, найбільше вплине на китайських працівників.

“У абсолютному вираженні Китай стикається з найбільшою кількістю працівників, які потребують переходу на іншу роботу – до 100 мільйонів осіб у разі швидкої автоматизації, або 12 відсотків робочої сили 2030-го року.

Посилаючись на звіт McKinsey, такі країни як Німеччина, США і Японія також стикаються із недостачею робочої сили.
“Для розвинутих країн частка робочої сили, яка може знадобитися для вивчення нових навичок та пошуку роботи на нових посадах, набагато вища: у 2030-му році становитиме одну третину робочих місць у Сполучених Штатах та Німеччині і майже половину у Японії”.

Своєю чергою, фахівці говорять про зникнення тих професій, які пов’язані з фізичним навантаженням та сферою обслуговування.

Також у звіті вказано, що збір та обробка даних – ще дві категорії робіт, які можуть бути зроблені краще та швидше машинами.

“Це може призвести до витіснення великої кількості робочої сили, наприклад, у формуванні іпотечного кредитування, обліку та обробки транзакцій у бек-офісі”.

І навпаки, у звіті зазначається, що робота в непередбачуваному середовищі найменше піддається ризику.

“Професії, такі як садівники, водопровідники або постачальники послуг з догляду за дитиною та дітьми, також будуть існувати”.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що винахідники з усього світу зібралися в Лас-Вегасі, аби продемонструвати новинки, котрі вдосконалять людське життя в недалекому майбутньому. Справжній фурор викликав автомат, котрий робить манікюр.

ТСН 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2020 Вівторок
17 Лютого, 2020 Понеділок
14 Лютого, 2020 П’ятниця
більше новин