Тариф на теплопостачання у Кременчуці ще коригують

Це стосується споживачів КП «Теплоенерго», яким підняли вартість опалення на 20%.  

У Кременчуці місцевим мешканцям повертатимуть кошти за тепло, яке постає КП «Теплоенерго». Причина, цієї осені підприємство підвищило тарифи на 20%. А комісія, які приїхала з Києва, а саме представники Національної комісії, що здійснюють державне регулювання у сфери енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), визнали тарифи завищеними.

Раніше вже повідомлялося, що тариф був збільшений на 2 копійки за 1 квадратний метр житла та на 75 копійок за 1 Гігакалорію, ніж мало б встановити підприємство. Тобто, для підвищення КП «Теплоенерго» мало підґрунтя, але помилилося на 2 копійки.

Під час брифінгу у понеділок, 15 січня, мер Кременчука Віталій Малецький повідомив, що від КП «Теплоенерго» до міськради надійшли документи на коригування тарифу в бік зменшення відповідно до результатів перевірки.

«Тариф коригуватиметься згідно розрахунків, які будуть проведені, – повідомив мер. – А перевірить їх управління житлово-комунального господарства, управління економіки. Можливо це буде більше, ніж 20 копійок, можливо менше… На те, щоб підготувати проект-рішення їм потрібен тиждень. Можливо, ми його приймемо швидше, з певними відхиленнями від процедури, 20 днів оприлюднення, для того, аби швидше воно вступило в дію, і людям швидше зробили перерахунок».

Все по темі: коригування  тариф  теплопостачання 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин