У Кременчуці немає жодного випадку захворювання на кір

Востаннє кременчужани хворіли на кір у 2010 році.

В Україні протягом 2017 року на висококонтагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне захворювання кір захворіли 4 782 людей, а це на 25% більше, ніж було у 2016 році. Однин українець помер, сталося це в Одеській області.

Як повідомили сьогодні на комісії у міськраді, у Полтавській області за минулий рік захворіло 19 чоловік, з них 15 дітей віком до 17 років.

За словами позаштатного епідеміолога Кременчука Лариса Коровіна, були навіть випадки, коли захворіла ціла родина.

«У Кременчуці жодного випадку захворювання на кір зареєстровано не було, – говорить Лариса Коровіна. – Востаннє місцеві мешканці хворіли на кір у 2010 році. Тоді було зафіксовано два випадки. В однієї людини 100% не було щеплення проти цієї хвороби, в іншої – не встановлено. Тобто, людина не пам’ятає, чи робили їй щеплення чи ні. Загалом, кір характерний своєю циклічністю, сезонністю та періодичністю».

Наразі у Кременчуці можна зробити щеплення проти кору. Є вакцина «Пріорікс» виробництва Бельгія. Всього у місті є 1600 доз цього препарату.

Якщо людина ніколи не мала щеплення проти кору, цю вакцину бажано зробити протягом 72 годин після контакту з хворою людиною.

Загалом, медики говорять, що для повного захисту від кору бажано мати два щеплення. Одне, яке вже більшості кременчужан робили в дитинстві, іншу – цю, яку можна зробити зараз, а саме «Пріорікс» виробництва Бельгія.

В аптеках ця вакцина коштує 300 гривень. Медики наголошують, що дорослій людині, яка взагалі не робила вакцинацію проти кору, можна зробити, як те щеплення, що дітям робилося в дитинстві, так і цю, виробництва Бельгії. Але, проміжок між введенням в організм вакцини має бути не більше, ніж один місяць.

Все по темі: вакцинація  захворювання  кір 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
19 Січня, 2019 Субота
більше новин