Кременчужани, яким не доробили дах, хочуть принести до міськради будівельне сміття

Це хочуть зробити мешканці будинку проспекту Свободи 47. 

У Кременчуці мешканці будинку проспекту Свободи 47 (колишня вулиця 60-річчя Жовтня), які скаржаться на те, що їм не доробили дах, хочуть принести під стіни міськради будівельне сміття.

Як повідомила «Віснику» кременчуцька волонтерка Ірина Митрофанова, наразі мешканці будинку чекають відповіді на звернення з міської ради. Потім планують подавати позов до суду. А ще, принести до стін міськради будівельне сміття, яке там покинули будівельники «професіонали».

Питання щодо ремонту даху повинні були вирішити до жовтня. Дах не відремонтували, він постійно протікає, а ще будівельники залишили там купу людських випорожнень, пляшки із сечею та будівельне сміття.

Керівник львівської фірми «Візин Річ» Ігор Заїка, який ще у листопаді обіцяв мешканцям, що дах буде відремонтовано за три тижні, просто зник. А разом із ним кудись поділися будівельники зі своїми інструментами. Саме з цією львівською фірмою міське управління житлово-комунального господарства уклало договір на заміну покрівлі із шиферного покриття та металочерепичний.

Все по темі: кременчужани  Холод 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
19 Січня, 2019 Субота
більше новин