Сьогодні кременчужани здійснюватимуть хрещенські купання

Заходи до Хрещення у Кременчуці проходитимуть в районі річкового вокзалу, Демурівської човнової станції на Дніпрі та в районі Свято – Преображенського храму на річці Сухий Кагамлик

19 січня  2018 року з 11.00 до 12.00 у день свята Хрещення Господнього Єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай проведе чин Великого освячення води  на березі Дніпра на площі біля причалу річкового вокзалу.   Цього ж дня традиційно також буде проведено освячення води  в районі Демурівської човнової станції на Дніпрі та в районі Свято – Преображенського храму на річці Сухий Кагамлик.
Духовенство та віруючі Української Православної Церкви Київського патріархату 19 січня 2018 року пройдуть Хресною ходою з Свято-Миколаївського кафедрального собору (вул. 29 вересня, 16/34) на площу в районі Річкового вокзалу. Розпочнеться хода о 12.30. Її маршрут проходитиме вул. 29 вересня, сквером ім. Олега Бабаєва, вул. Соборною, пл. Перемоги, вул. Генерала Жадова, вул. Першотравневою.  Богослужіння та освячення води проведе Благочинний Кременчуцького округу протоієрей Володимир Макогон  на березі Дніпра на площі біля причалу річкового вокзалу  з 13.00.  
Традиційно на березі Дніпра  неподалік від річкового вокзалу буде встановлено 2 палатки для обігріву і перевдягання та трап для того, щоб городянам зручно було занурюватись у хрещенську воду. Рятувальники та медики чергуватимуть біля всіх місць проведення Хрещенських Молебнів з 8.00 до 15.00.

Все по темі: купання  хрещенські 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
більше новин