5 цілющих олій для регулювання гормонів

Сьогодні багато людей відчувають гормональний дисбаланс у результаті нездорової дієти, хронічного стресу, дії пестицидів і забруднювальних речовин. Це може викликати значні проблеми зі здоров’ям, зовнішнім виглядом та емоційним станом людини. Виявляється, регулювати рівень гормонів можна за допомогою олій.

Проблеми із щитоподібною залозою

Гормони людського тіла мають величезне значення для нашого загального стану здоров’я. Естроген – жіночий гормон, необхідний для розвитку вторинних жіночих ознак під час статевого дозрівання. Він також регулює менструальний цикл жінок.

У разі гормонального дисбалансу ви можете мати проблеми із щитоподібною і наднирковими залозами, страждати через підвищений рівень естрогену.

Щитоподібна залоза виробляє гормони, які передаються в кожну тканину нашого тіла через кров. Це дуже важливо для правильного функціонування різних органів у організмі.

Деякі дослідження показують, що 20 мільйонів чоловік у всьому світі страждають через проблеми із щитоподібною залозою.
Цей тип захворювання може проявлятися у багатьох формах, у тому числі у гіпертиреоїдизмі. Він являє собою надмірну або, навпаки, знижену активність щитоподібної залози.

Симптоми:

– тривожний сон, неспокій;
– рясне потовиділення і головний біль;
– втрата ваги, навіть якщо апетит посилився;
– повільне серцебиття;
– м’язова слабкість і постійна втома;
– непереносність холоду.

Більшість людей лікує симптоми хвороб медикаментами за рецептом. Однак ці препарати забезпечують лише короткочасні результати і можуть викликати різні побічні ефекти.

Тож уникайте застосування цих ліків і починайте використовувати повністю природні засоби. Наприклад, ви можете спробувати ефірні олії, які мають багато переваг для здоров’я і повністю безпечні у використанні.

Проблеми із залозами

Утома виникає в результаті стресу. Якщо наше тіло постійно піддається виснаженню і стресовим ситуаціям, це пошкоджує кору надниркових залоз і призводить до хвороби Аддісона.

Симптоми:

– м’язовий біль;
– депресія;
– низький рівень цукру в крові;
– низький кров’яний тиск.

Підвищений рівень естрогену

Якщо підвищується рівень естрогену, це призводить до великих проблем:

– втрата лібідо.
– біль у молочних залозах;
– депресія;
– постійні зміни настрою;
– ПМС;
– накопичення води в організмі.

Якщо ви відчуваєте деякі з цих симптомів, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем і почніть використовувати ці 5 ефірних олій.

5 ефірних олій, які позбавлять гормонального дисбалансу

1. Олія солодки

Вона має потужні антидепресивні властивості, може знизити рівень естрогену, вилікувати наднирники і розлади щитоподібної залози.
Упродовж багатьох років цю олію використовували в китайській медицині для підвищення метаболізму і лікування хвороби Аддісона. Для поліпшення настрою рекомендують нанести кілька крапель на долоні та вдихати аромат.

2. Олія базиліка

Коли справа доходить до полегшення симптомів стресу, ця олія обов’язково вам допоможе. Вона здатна ефективно усувати тривожність і відчуття виснаження. Щоб регулювати свої гормони, варто утерти кілька крапель цієї олії у точку надниркових залоз вуха або на передпліччі.

3. Ефірна олія мирта

Миртова олія може регулювати дисбаланс щитоподібної залози або яєчника і покращувати їхні функції. Необхідно втерти декілька крапель олії в основні точки щитоподібної залози на тілі.

4. Олія шавлії

Вона має здатність балансувати гормони і знімати симптоми ПМС. Просто додайте кілька крапель у ванну – і ви значно зменшите менструальний біль.

5. Олія лаванди

Підвищений рівень стресу може знизити якість вашого сну і призвести до безсонної ночі. Ця олія допоможе мати здоровий сон. Вона підвищує циркуляцію і розслабляє ваше тіло.

Олію лаванди можна використовувати для лікування симптомів дисбалансу естрогенів і поліпшення функції надниркових залоз. Для цього додайте кілька крапель на подушку перед сном.

Все по темі: здоров`я  корисні поради  поради 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Січня, 2019 Четвер
16 Січня, 2019 Середа
більше новин