Місяць без документів: при заміні паспорту-книжечки на ID-картку не дають навіть довідки

Людина може місяць перебувати без документів.   

У Кременчуці та Кременчуцькому районі мешканці, які замінюють паспорти старого зразка на ID-картки, місяць гуляють без документів. Не видають навіть жодної довідки, а старий паспорт забирають.

Начальник Кременчуцького районного сектору Управління державної міграційної служби в Полтавській області Наталя Марчишина повідомила, що це “прогалина” в законі.

«Закон передбачає видачу довідки тільки тим особам, які втратили паспорт, – говорить Наталя Марчишина. – Тим, хто замінює стару книжечку на ID-картку не передбачена видача якоїсь довідки. Старий зразок паспорту забирається, новий паспорт потрібно чекати 20 днів. Але, якийсь документ на проміжок часу поки що не видається. У майбутньому, років через 10, коли закінчується дія ID-картки, при його заміні, паспорт можна не здавати до отримання нового документа».

Крім цього, Наталя Марчишина зазначила, що ID-картки роблять навіть швидше, ніж за 20 робочих днів. Прийти новий готовий паспорт з Києва може на тиждень раніше.

Прес-офіцер кременчуцької поліції Анна Васенко повідомила, що якщо людину зупинить поліція і попросить пред’явити документи, а паспорта не буде, це не є перешкодою для встановлення особи.

«Поліція може встановити особу людини згідно з ПІП, і через міграційну службу також, – говорить Анна Васенко. – Показати можна також водійські права, або закордонний паспорт, якщо він дійсний».

Все по темі: ID-картка  паспорт-книжечка 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин