Хворих на кір на Полтавщині побільшало

Після Нового року в Україні різко зросла кількість хворих на кір, серед них – більшість дітей.

Полтавські лікарі говорять, що кількість хворих на кір в області значно збільшився у порівнянні з минулим роком, повідомляє портал «В Полтаві. Інфо». Якщо тоді за рік всього захворіли 19 осіб, то у першому місяці 2018 року – аж 15-ро.

«Реєстрація продовжується постійно, за минулий тиждень було 2 випадки. В основному це захворювання в сімейних осередках. Ситуація у нас набагато краща, ніж в інших областях. Це пов’язано з тим що у нас є певний імунний прошарок серед дитячого населення. Імунізація зараз продовжується. Однак зараз немає можливості проводити імунізацію дорослого населення, поки що вакцини для цього немає. За минулий рік у нас основна група була вражена на кір це діти 4-10 років, зараз діти хворіють наполовину доросліші. Проте в першу чергу є необхідність захистити дитяче населення від кору. Інтенсивність процесу в області не висока, однак це спалах кору в Україні. На Полтавщині поки що в організованих колективах, групові випадки не зареєстровані. Ніяких засобів попередження захворювання, обмежувальних заходів немає. Існує лише імунізація проти кору», – розповідає завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Андрій Байбарза.

Люди, які не мають щеплень проти кору і ніколи в них його не було, вірогідність захворіти сягає 100%. Дорослі, говорять лікарі, набагато важче переносять такі захворювання. Бо на той момент у людей вже є інші супутні захворювання, які лише ускладнюють лікування.

«Якщо ви не маєте щеплень і не хворіли, практично 100%, що захворієте на кір. Дорослі важче переносять кір, ніж діти, тому що вони має масу супутніх захворювань – ревматизм, нирки, серцеві проблеми, ожиріння, цукровий діабет і т.д. І на тлі цих захворювань – чи кір, чи вітрянка, чи грип – це все є ускладнюючими моментами», – говорить головний інфекціоніст Департаменту охорони здоров’я Полтавскої ОДА Лідія Войтенко.

Все по темі: вакцина  епідемія  кір  хвороба  щеплення 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин