Кременчужани поринули в атмосферу вистави «Майстер і Маргарита»

Містичний спектакль викликав багато емоцій та справжнісенький ґвалт аплодисментів.

Вчора 26 січня до Кременчука завітав театр із виставою  «Майстер і Маргарита». Вона проходила у Міському палаці культури.

Зібрався повнісінький зал, щоб її переглянути. Тим паче, що Маргариту грала Заслужена та народна акторка України і телеведуча  Ольга Сумська.

Глядачі затамувавши подих спостерігали за кожною сценою містичного дійства. Актори показали окремі мізансцени з книжки відомого письменника Михайла Булгакова. А його роман і справді ожив не сцені.

Жива і блискуча гра акторів, чарівні звуки музики, безліч танців, розкішні костюми, лазерне шоу, все це занурило глядачів в містичну атмосферу тих часів.

На сцені звучали репліки з роману під час яких зал завмирав, здавалося, що ніхто навіть не дихав. Особливо коли була зображена сцена перед тим як Майстер кинув свої рукописи  до вогню. «Легче было умыреть, чем оставить его в таком состоянии…», – говоре Маргарита.

Але кохання спроможне на все. І актори це змогли донести до глядачів. Містичний роман викликав безліч емоцій та спражнісенький ґвалт аплодисментів. Вони навіть не вшухали після закінчення спектаклю. Весь зал аплодував стоячи, а для акторів довелося ще раз підняти завісу, аби вони попрощалися з глядачами.

Виходячи з залу після перегляду вистави, кожний спішив поділитися один з одним емоціями. Розповідаючи про те, як  їм сподобалася гра акторів, музичні переходи, лазерне шоу.

Це й справді було гарне завершення тяжкого дня і початок довгоочікуваних вихідних.

 

Все по темі: "Майстер і Маргарита"  вистава  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Жовтня, 2019 Середа
15 Жовтня, 2019 Вівторок
14 Жовтня, 2019 Понеділок
більше новин