Постраждалі в Чорнобильській катастрофі зможуть оздоровитися

Їм буде виплачуватися допомога в вигляді доплати, але не більше 2000 гривень.

Громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до першої категорії та дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою буде виплачуватися додаткова матеріальна допомога на оздоровлення в санаторно-курортних закладах, які розташовані на території Полтавської області.

За інформацією соціального-захисту населення міста Кременчука, додаткова матеріальна допомога виплачуватиметься в сумі фактично здійсненої доплати, але не більше 2000 грн. громадянам, які забезпечені санаторно-курортним лікуванням в санаторіях, що розташовані на території Полтавської області за кошти державного бюджету терміном 18 днів, після повернення з лікування та при підтвердженні доплати за власні кошти, у разі недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортного лікування, встановленої на державному рівні.

За більш детальною інформацією можна звертатися до Управління соціального захисту населення Автозаводського району департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області за адресою: м. Кременчук, пр. Свободи б. 66 каб.16 (відділ соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) та до Управління соціального захисту населення Крюківського району департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області за адресою: вул. Приходька, б.90. каб.109.

 

 

 

 

 

Все по темі: Кременчук  матеріальна допомога  Чорнобильська катастрофа 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
5 Грудня, 2019 Четвер
4 Грудня, 2019 Середа
більше новин