Постраждалі в Чорнобильській катастрофі зможуть оздоровитися

Їм буде виплачуватися допомога в вигляді доплати, але не більше 2000 гривень.

Громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до першої категорії та дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою буде виплачуватися додаткова матеріальна допомога на оздоровлення в санаторно-курортних закладах, які розташовані на території Полтавської області.

За інформацією соціального-захисту населення міста Кременчука, додаткова матеріальна допомога виплачуватиметься в сумі фактично здійсненої доплати, але не більше 2000 грн. громадянам, які забезпечені санаторно-курортним лікуванням в санаторіях, що розташовані на території Полтавської області за кошти державного бюджету терміном 18 днів, після повернення з лікування та при підтвердженні доплати за власні кошти, у разі недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортного лікування, встановленої на державному рівні.

За більш детальною інформацією можна звертатися до Управління соціального захисту населення Автозаводського району департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області за адресою: м. Кременчук, пр. Свободи б. 66 каб.16 (відділ соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) та до Управління соціального захисту населення Крюківського району департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області за адресою: вул. Приходька, б.90. каб.109.

 

 

 

 

 

Все по темі: Кременчук  матеріальна допомога  Чорнобильська катастрофа 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин