З 2 000 до 7 000 грн.: зросла матеріальна допомога родинам загиблих в Афганістані та миротворчих місій

Дану допомогу вони мають отримати  до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У Кременчуці мер міста Віталій Малецький напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, зустрівся з активом громадських організацій, до складу яких входять войни-афганці та воїни-миротворці.

За інформацією прес-служби міськради, у рамках зустрічі сторони обговорили актуальні питання та проблеми в сфері соціального та пенсійного забезпечення учасників бойових дій, які наразі існують на міському та державному рівнях, виробивши шляхи спільних дій задля їх вирішення.

Міський голова повідомив, що цього року матеріальна допомога родинам загиблих у війни в Афганістані та миротворчих місій, яку вони мають отримати до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, зросла з суми 2 тис. грн. до 7 тис. грн. Наступного року ця сума становитиме 10 тис. грн.

Наразі з представниками депутатського корпусу обговорюється можливість виплати одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих афганців. Окремо міський голова Віталій Малецький зупинився на питаннях пільгового перевезення кременчужан – учасників бойових дій.  Він відзначив, що в міському бюджеті Кременчука передбачено 2 млн. грн. на відшкодування підприємствам автотранспортного та залізничного сектору, які надають послуги з пасажиро перевезення пільговим категоріях кременчужан. Робота з перевізниками щодо забезпечення учасникам бойових дій  безкоштовного проїзду в громадському транспорті ведеться постійно.

Разом із тим, він наголосив, що з фактами про відмову перевізників надавати громадянам пільгових категорій безоплатні транспортні послуги в міському транспорті необхідно звертатися до служби допомоги мера за номером 1563. Всі вони будуть оперативно відпрацьовані, а до  порушників застосовані відповідні санкції.

Розуміючи актуальність проблеми, що  виникла  у ветеранів Збройних Сил України та силових структур у  питаннях пенсійного забезпечення,  влада міста та народний депутат України Юрій Шаповалов підтримують вимоги останніх щодо того, що їх пенсії мають бути перераховані та проіндексовані відповідно до рівня існуючих заробітних плат. Керівник міста підкреслив, що наразі саме вирішенням цього питання на державному рівні займається народний депутат України Юрій Шаповалов,  який з цього приводу зустрічався з Прем’єр – Міністром України Володимиром Гройсманом.

 

у

Все по темі: Кременчук  матеріальна допомога  учасники бойових дій 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин