У кременчуцьких школах оголосили карантин

Також він поширюватиметься на позашкільні заклади Кременчука. І триватиме з 5 по 11 лютого.

Дитячі садочки працюватимуть. Але підвищується увага до стану здоров’я дітей під час прийому їх до ДНЗ вранці. Професійно-технічні, вищі навчальні заклади та заклади інтернатного типу, підпорядковані Полтавській області, отримали рекомендацію щодо обмеження навчального процесу.

Загалом епідемічну ситуацію у місті визнали нестійкою і такою, що має тенденцію до погіршення. Такий висновок зробили під час засідання  протиепідемічної комісії сьогодні, 2 лютого.

Василь Товстий, директор Кременчуцького міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», навів статистику захворюваності на ГРВІ у Кременчуці.

Так, із 1 жовтня 2017 року (з початку епідемічного сезону) захворіло трохи більше 18 тисяч людей. У позаминулому році за аналогічний період – 25 тисяч.

75 % хворих – діти.

28% від усіх хворих – школярі.

За останній тиждень захворіли 1444 особи (це не перевищує епідпоріг, але на 30% більше, ніж минулого тижня). Із них діти – 75,6%. Госпіталізовано – 4,6%.

У Кременчуці грип не реєстрували. Але в Полтавській області зафіксовані випадки захворювання (вірус типу В). Зокрема, у місті Горішні Плавні, де до початку нового року епідпоріг захворюваності був перевищений.

За словами начальника Кременчуцького департаменту освіти Геннадія Москалика, загалом через хвороби у кременчуцьких школах відсутні 10-11% учнів. Але є і такі заклади, де рівень захворюваності сягає 24-25 % (тобто з 37 учнів відсутні 15).

Медичні заклади міста мають достатню кількість лікарів та запасів противірусних препаратів, повідомив начальник управління охорони здоров’я Дмитро Петращук.  Він також підтвердив, що жодного випадку грипу у Кременчуці не зареєстровано. Проте за підозрою у грипу усі матеріали відправляють на дослідження до Полтави.

Все по темі: ГРВІ  грип  карантин  школа 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин