Конфлікт біля будівельного магазину на Гвардійській триває (фото)

 

 

 

 

 

 

На місце приїхали депутати міськради Максим Литвиненко, Костянтин Терещенко, Олександр Яцина, Оксана Піддубна, Ганна Павленко, Дмитро Кавунник, Володимир Шибашов та Володимир Грінченко. З Полтави прибув зам начальника поліції області Денис Захарченко.

Конфлікт, який розгорівся між власниками магазину вчора ввечері. набирає обертів.

Вчора, 2 лютого, близько 19.30. до магазину будівельних матеріалів, що по пров. Л. Товстого увірвалися озброєні молодики. Погрожуючи зброєю продавцю, невідомі заблокували магазин та забарикадувалися всередині.

Волонтер Ірина Митрофанова повідомила, що відбувся рейдерське захоплення магазину. На місце прибули патрульна поліція та слідчо-оперативна група.

Як повідомили в поліції:«Біля магазину будівельних матеріалів група чоловіків. Силового чи іншого захвату не було. На місці слідчо-оперативна група та патрульні. Попередньо власники магазину між собою мають цивільно-правові відносини і ділять майно, щодо права власності на магазин. Порушень громадського порядку не має.»

Сьогодні, близько 11.00. біля магазину зібралося багато людей. Також приїхали власники магазину. З Києва привезли літню жінку, яка є співвласником магазину.

Чоловіки. які захопили магазин, нікого до нього не пускають та погрожують. що при намаганні проникнути до магазину будуть застосовувати зброю. представників ЗМІ вони погодилися пускати по одному на декілька хвилин.

Журналісти “Вісника”  на власні очі бачили у молодиків дробовик та пістолет.

Відомо, що чоловіки, які захопили магазин не кременчужани. Невідомі приїхали із Києва. Вони говорять. що представляють сторону співвласниці магазину – хвору літню жінку. яку також привезли із Києва.

Друга сторона конфлікту – донька літньої жінки та її чоловік, які останнім часом торгували і утримували магазин, говорять що у суді зараз розглядається цивільні справа про поділ майна і на майно накладений арешт. Але, як каже чоловік, вчора, 2 лютого, вони з’ясували, що в реєстрі зникла запис про накладення за рішенням суду арешту на майно.

На місце конфлікту прибули депутати міської ради Максим Литвиненко, Костянтин Терещенко, Олександр Яцина, Оксана Піддубна, Ганна Павленко, Дмитро Кавунник, Володимир Шибашов та Володимир Грінченко, а з Полтави прибув замісник начальника обласної поліції Денис Захарченко.

Також на місці знаходяться громадський активіст Костянтин Красовський та волонтер Ірина Митрофанова.

“Поліція Кременчука забезпечує правопорядок на місці конфлікту сторін магазину “Будівельник”. Окрім цього є ЄРДР і зараз вже ідуть слідчі дії, але основні дії будуть у понеділок. поліція перебуватиме на місці до юридичного врегулювання факту. Ми не допустимо провокацій і не є на боці ні однієї із сторін. всі дії будуть в рамках правового поля” – прокоментував ситуацію Денис Захарченко, замісник начальника обласної поліції.

 

 

Все по темі: конфлікт біля будівельного магазину 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин