У 2018-му: середня заробітна плата повинна зрости до 10 тис. грн.

Поточний рік має стати роком подальшого зростання економіки, розвитку і зростання доходів громадян.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що політика Уряду направлена на прискорення економічного зростання, дозволить зробити поточний рік роком розвитку промисловості, створення нових підприємств та зростання середньої заробітної плати до 10 тис. грн.

За інформацією Урядового порталу, вчора, 2 лютого Глава Уряду знаходився в Київській області, де ознайомився з роботою підприємств легкої промисловості.

Спілкуючись з працівниками одного з підприємств галузі, Глава Уряду звернув увагу, що легка промисловість увійшла до переліку галузей – рушіїв розвитку економіки. Завдання – розвинути цей потенціал і дати можливість підприємствам залучати нові технології, створювати нові робочі місця. Один з кроків у цьому напрямку – ухвалення нещодавно представленого пакету в 35 економічних законопроектів, які стосуються захисту бізнесу, доступу до ресурсів, заохочення інновацій тощо.

«Я хотів би, аби було більше продукції, зростала зарплата. Думаю, що в середньому зарплата цього року має бути біля 10 тис. грн, – сказав Глава Уряду. – Це початок… Для нас важливо, аби приймаючи рішення та закони, ми створювали умови розвитку для підприємництва».

Все по темі: заробітна плата  зростання економіки  україна 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин