Народився хлопчик, який вже вміє говорити: лікарі не можуть розгадати цей феномен

Здивуванню молодих батьків та акушерів не було меж

Акушери першого міського пологового будинку Норильська були вкрай шоковані при народженні маленького Степана Бажеєва. Причиною такої бурхливої реакції став той факт, що вже через пару хвилин після пологів дитина стала вимовляти цілком осмислені слова.

Вагітність 17-річної Лізи Бажеєвої проходила природно і без яких-небудь особливостей. Те ж саме стосується і пологів. Досвідчені співробітники пологового відділення прийняли пологи, і на світ з’явився цілком здоровий Стьопа. Але не встигли лікарі ще й привітати дівчину, як новонароджений хлопчик… виразно вимовив слово “тато”.

Акушерка з 30-річним стажем Марина Панова приймала пологи. У своєму інтерв’ю журналістам вона чесно зізналася, що за весь час роботи таке бачить вперше і власними вухами чула, як дитина говорила! Цікаво, що таке явище можна було б вважати випадковістю, але слово “тато” немовля продовжувало повторювати, поки через декілька хвилин не видало… “мама”. Вже на наступний день, коли щаслива мати ласкаво заколисувала дитину і розповідала хлопчику, що батько ось-ось повинен прийти, син несподівано уточнив: “Хто? Тато?”.

Широкий інтерес громадськості Звичайно ж, такий феномен не зміг залишитися непоміченим серед широких мас. Особливо даним випадком зацікавилися наукові кола, адже до цього мало хто з учених міг особисто побачити настільки неймовірну дитину. Відразу ж посипався цілий ряд наукових теорій з цього приводу.

Багато фахівців вважають, що вимовлені слова Стьопа вивчив, перебуваючи в утробі матері, адже вже давно відомо, що дитина цілком може чути те, що відбувається зовні. Ліза і Родіон у відповідь на таку теорію кажуть, що про це читали вже давно. Вони максимально відповідально поставилися до вагітності і намагалися всіляко розвивати малюка.

Все по темі: говорити  народився  хлопчик 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин