Володаркою континентального Кубку Світу з дзюдо стала кременчужанка Єлизавета Каланіна

Вони є вихованцями спортивного клубу «Легіон».

Кременчужани Каро Марандян та Єлизавета Каланіна стали володарями континентального Кубку Світу з дзюдо.

За інформацією прес-служби міськради, із 3 по 4 лютого в столиці Болгарії (Софії) відбувся відкритий континентальний Кубок Світу серед чоловіків.

У складі національної збірної команди України в змаганнях брав участь кременчужанин, вихованець спортивного клубу «Легіон» Каро Марандян.

За підсумками участі у змаганнях він завоював ІІІ місце в ваговій категорії 66 кг.

Із  3 по 4 лютого в місті Одівелаш (Португалія) відбувся відкритий континентальний Кубок Світу серед жінок. У складі національної збірної команди України в змаганнях приймала участь кременчужанка, вихованка спортивного клубу «Легіон» Єлизавета Каланіна.

За підсумками участі у змаганнях Єлизавета Каланіна посіла І місце в ваговій категорії +78 кг.

Все по темі: дзюдо  кременчужани  Кубок Світу