Кременчуцьких енергоменеджерів комунальних підприємств навчали енергоефективних технологіям

Учасники навчального семінару отримали важливі знання щодо сучасних енергоефективних технологій.

У Кременчуці 2 лютого у великій залі виконавчого комітету відбувся семінар «Впровадження енергоефективних технологій: енергозберігаючі вікна» для енергоменеджерів комунальних підприємств, установ і організацій бюджетної сфери міста, організований спеціалістами віділу енергоменеджменту та енергетики.

За інформацією прес-служби міськради, цим семінаром розпочато навчання профільних спеціалістів бюджетних установ та комунальних підприємств енергоефективним технологіям та вимогам до підрядників, що виконують будівельні роботи на об`єктах соціальної сфери міста.

На семінарі експерт віконних технологій висвітлив питання технології  виготовлення металопластикових вікон,  особливості монтажу та дотримання вимог щодо їх теплотехнічних характеристик відповідно до нормативів.

На семінарі також були представленні сучасні інноваційні системи вентиляції повітря та принципи їх дії, методи зовнішнього утеплення фасаду теплоізоляційними плитами та їх переваги.

Учасники навчального семінару отримали важливі знання щодо сучасних енергоефективних технологій та відповіді на безліч питань, які виникають у процесі виконання будівельних робіт у закладах міста.

Все по темі: енергоменеджери  Кременчук  семінар 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин