Щодо черг в центріобслуговування платників Кременчуцької ОДПІ

З початку року значно збільшилось число відвідувачів інспекції, що пов’язано з настанням терміну подання податкової звітності підприємцями. Саме на січень – лютий 2018 року припадає термін подання більшості всіх звітів, які подаються до податкової.

Станом на 01.01.2018 по головному офісу Кременчуцької ОДПІ кількість суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність, складає 16584, із них: 5426 юридичних осіб, 10972  фізичних осіб – підприємців та 186 – фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Протягом січня ц.р. платниками подано 44276 звітів. Безпосередньо в ЦОП прийнято понад 7 тисяч звітів, поданих виключно на паперових носіях та звітності, поданої на паперових носіях із додаванням копій, підготовлених на електронних носіях.

Незважаючи на те, що ДФС України розроблено та запроваджено низку електронних сервісів для платників податків, в т.ч. і можливість подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного цифрового підпису, по традиції, переважно фізичні особи-підприємці подають податкову звітність особисто (на паперових носіях).

Виникнення черг обумовлено скороченням чисельності працівників Кременчуцької ОДПІ  у зв’язку з проведенням реформування ДФС. На даний час не має можливості залучити до приймання звітності працівників інших структурних підрозділів ОДПІ.

Також мають місце і проблеми з мережевим обладнанням ДФС України.

Керівництво Кременчуцької ОДПІ вибачається за тимчасові незручності та просить платників з розумінням віднестися до існуючих проблем.

Тож, для уникнення черг та зняття соціальної напруги рекомендуємо всім суб′єктам господарювання переходити до більш сучасних  та зручних способів звітування до податкових органів, а саме засобами електронного зв’язку.

Звертаємо увагу, що подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платника податків.

  • Перш за все платники податків заощаджують у часі (немає необхідності відвідувати податкову інспекцію та витрачати час у чергах до «вікна» прийому звітності при поданні звітності, оскільки достатньо її лише сформувати в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм та передати через мережу Інтернет до податкового органу;
  • Відпадає необхідність слідкувати за оновленням бланків звітності та придбавати їх, так як програма оперативно оновлює формати подання документів в електронному вигляді по телекомунікаційним каналам зв’язку (у разі зміни форм податкових декларацій, інших документів, які є підставою для нарахування і сплати податків, або при введенні нових форм декларацій платник податків автоматично отримує можливість оновлення версій форматів);
  • Всі звіти автоматично перевіряються на наявність арифметичних помилок та описок;
  • Платник отримує підтвердження доставки звітності (фіскальна служба висилає квитанцію про отримання податкової декларації каналами телекомунікаційного зв’язку)
  • Суб’єкти господарювання мають можливість провести звірки по платежах та відслідковувати наявність податкового боргу.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області

 

 

 

 

Все по темі: ОДПІ  офіційні документи 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин