Сьогодні розпочалася реєстрація на ЗНО

Вона триватиме до 19 березня 2018 року.

Сьогодні 6 лютого розпочалася реєстрація на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 19 березня 2018 року. Реєстраційні дані змінити можна буде змінити 2 квітня.

За інформацією прес-служби міськради, для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, як і в попередні роки, особа може обрати не більше чотирьох навчальних предметів:

– українська мова і література (українська мова);

– математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття);

– навчальний предмет за вибором випускника з такого переліку: математика, історія України, англійська, іспанська, німецька, французька мови, біологія, географія, фізика, хімія.

Для окремих категорій осіб передбачено додатковий період реєстрації – з 3 до 21 травня 2018 року. Право на реєстрацію в цей період мають:

– учасники антитерористичної операції;

– особи, які проживають на тимчасово окупованій території або на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та не мали змоги зареєструватися в основний період.

Особи, які зареєструються в додатковий період, проходитимуть ЗНО під час додаткової сесії.

Щодо пробного ЗНО з української мови і літератури, то воно  відбудеться 24 березня; з англійської, іспанської, німецької, французької мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії – 31 березня.

 

Все по темі: ЗНО  Кременчук  реєстрація 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин