Сьогодні розпочалася реєстрація на ЗНО

Вона триватиме до 19 березня 2018 року.

Сьогодні 6 лютого розпочалася реєстрація на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 19 березня 2018 року. Реєстраційні дані змінити можна буде змінити 2 квітня.

За інформацією прес-служби міськради, для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, як і в попередні роки, особа може обрати не більше чотирьох навчальних предметів:

– українська мова і література (українська мова);

– математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття);

– навчальний предмет за вибором випускника з такого переліку: математика, історія України, англійська, іспанська, німецька, французька мови, біологія, географія, фізика, хімія.

Для окремих категорій осіб передбачено додатковий період реєстрації – з 3 до 21 травня 2018 року. Право на реєстрацію в цей період мають:

– учасники антитерористичної операції;

– особи, які проживають на тимчасово окупованій території або на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та не мали змоги зареєструватися в основний період.

Особи, які зареєструються в додатковий період, проходитимуть ЗНО під час додаткової сесії.

Щодо пробного ЗНО з української мови і літератури, то воно  відбудеться 24 березня; з англійської, іспанської, німецької, французької мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії – 31 березня.

 

Все по темі: ЗНО  Кременчук  реєстрація 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2020 Вівторок
17 Лютого, 2020 Понеділок
14 Лютого, 2020 П’ятниця
більше новин