Єдиний реєстр неплатників аліментів та штрафів розмістили в інтернеті

Відсьогодні неплатникам аліментів за кордон зась. Набув чинності закон, який посилює відповідальність батьків, які ухиляються від допомоги дітям грошима більше півроку, повідомляє ТСН.

Їхній список тепер можна знайти в Інтернеті – відсьогодні запрацював єдиний реєстр боржників, який склали у Мінюсті. У ньому вже понад сімдесят тисяч прізвищ і це не тільки ті, хто не платять аліменти, а й ті хто не сплатив штрафи за порушення правил дорожнього руху.

Злісних неплатників аліментів окрім заборони виїзду за кордон, також позбавлятимуть права керувати автомобілем та володіти зброєю, а їхня згода вже не буде потрібна для виїзду дитини за кордон.

“В суспільстві має з’явитися відчуття, що не платити аліменти – це соромно і непристойно. Якщо ваш партнер по бізнесу, чи потенційний партнер потрапить до такого списку, ви задумаєтесь чи варто з ним мати справи. Якщо дівчина хоче будувати стосунки з чоловіком і бачить, що він не платить аліменти своїм попереднім жінкам, вона задумається чи варто пов’язувати з ним своє майбутнє життя”, –  заявляє міністр юстиції Павло Петренко.

Все по темі: аліменти  єдиний реєстр боржгиків 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин