Більше 6,5 тис. абітурієнтів Полтавщини пройдуть пробне ЗНО

Пробне тестування має на меті ознайомити учасників з процедурою проведення ЗНО.

У цьому році на Полтавщині для проходження пробного ЗНО зареєструвалося більше 6,5 тисяч учнів.

За інформацією Полтавської ОДА, у січні пройшла реєстрація на пробне ЗНО, яке незабаром відбудеться: з української мови і літератури – 24 березня, а з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, та іноземних мов – 31 числа.

Той, хто хоче пройти тестування спочатку реєструється на сайті центру оцінювання, пізніше – здійснює оплату у Харківський регіональний центр.

На українську мову зареєструвалося найбільше – близько 5600 чоловік. Також цього року зросла кількість абітурієнтів, які обрали на тестування іноземну мову. Оскільки вона має свою особливість цього року: запровадили аудіювання. Учасники прослухають текст, а потім дадуть відповіді на запитання.

Пробне тестування має на меті ознайомити учасників з процедурою проведення ЗНО. Тим більше, цього року його максимально наближають до основного тестування: пропуск здійснюватимуть за карткою учасника. Вона введена замість тогорічного сертифікату.

Завдяки пробному тестуванню учасник може розрахувати час на виконання завдань, перевірити темп їх виконання, дізнатися приблизний результат.

Все по темі: Полтавщина  пробне ЗНО  тестування 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин