Кандидати на військову службу за контрактом будуть навчатися

Понад 650 громадян направлено до навчальних центрів Збройних Сил України.

Наприкінці січня у 2018 році військовими комісаріатами вперше здійснено направлення до навчальних центрів Збройних Сил України кандидатів на військову службу за контрактом, які пройшли відбір та відповідають вимогам проходження військової служби.

За інформацією Урядового порталу, для якісного розподілу на навчання за фахом прийнятих на військову службу громадян у навчальних центрах організовано роботу кваліфікаційних комісій.

З військових комісаріатів у навчальні центри Збройних Сил України направлено понад 650 громадян України, у тому числі, до навчальних центрів Сухопутних військ Збройних Сил України – близько 400 громадян.

Громадяни, які раніше не проходили військову службу та не приймали Військову присягу, а таких більше 300 осіб, будуть приведені до Військової присяги після завершення загальновійськової підготовки.

До навчальних центрів також прибувають учасники АТО, які мають великий досвід у веденні бойових дій та бажають знову поповнити підрозділи бойових військових частин.

Переважна більшість кандидатів на військову службу за контрактом (біля 90 відсотків) прийняли рішення проходити військову службу у бойових військових частинах сухопутної компоненти Збройних Сил України.

Кандидатам на військову службу за контрактом із числа жінок запропоновані посади у бойових військових частинах, мобільних госпіталях та окремих санітарних ротах.

Все по темі: військова служба  навчання  україна 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин