Кременчуцькі вчителі поїхали змагатися за звання «Учитель року – 2018»

Змагатися будуть 20 вчителів, з яких переможцями стануть четверо.

Вчора 6 лютого на Полтавщині розпочався обласний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

За інформацією Полтавської ОДА, змагатися будуть 20 вчителів, з яких переможцями стануть четверо. Пізніше вони представлять Полтавщину на всеукраїнському етапі.

Вчора відбулася реєстрація педагогів та відкриття конкурсу, випробування почнуться вже 7 лютого. Вчителі будуть перевіряти свої знання у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура». Учителі змагаються до дев’ятого лютого у напрямках: практична робота, методичний практикум та проведення уроку.

Цього року найбільше учасників із Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів та Лубен. За результатами конкурсу визначать четвірку найкращих, які представлять Полтавщину на всеукраїнському фіналі.

У номінаціях від п’яти до семи членів журі: методисти Полтавського обласного інституту післядипломної освіти, кандидати педагогічних наук, філологічних наук та доктори наук.

Уже дев’ятого лютого у Полтавському художньому музеї нагородять переможців та лауреатів другого туру конкурсу. Відповідно до обласної програми «Опікуємося освітою» на них очікує грошова винагорода.

Все по темі: "Учитель року-2018"  Кременчук  номінації 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин