Ще один банк приєднався до програми «Доступне житло»

Державний фонд сприяння молодіжному житлобудівництву підписав меморандум з банком «Глобус» про спільну реалізацію держпрограми «Доступне житло», інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

«Держава і банки об’єднують зусилля», — заявив голова правління Держмолодьжитло Сергій Кімнатний під час прес-конференції, присвяченої підписанню меморандуму.

За його словами, співпраця з банками дозволить розширити коло осіб, які можуть брати участь в державній програмі «Доступне житло». Зокрема, тепер заяву для участі в програмі може подати будь-який громадянин України, що не має власного житла.

Учасники програми «Доступне житло» зможуть взяти у банку кредит на частину або повну суму тієї частини вартості житла, яку вони повинні сплатити самостійно. Зможуть звертатися у банк «Глобус» і ті громадяни, які беруть участь в місцевих програмах придбання доступного житла, що реалізовуються в деяких регіонах України.

Як повідомляв Укрінформ, з 28 листопада Державний фонд сприяння молодіжному житлобудівництву відновив програму «Доступне житло» і почав прийом заяв громадян. Програма фактично не працювала 2 роки через відсутність фінансування.

У січні 2018 року аналогічний меморандум про співпрацю був підписаний з «Укргазбанком».

 

Все по темі: доступне  житло 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин