Від висновку Державної екологічної експертизи щодо забруднення повітря Північним промвузлом кременчужанам ні холодно ні жарко

Цілий рік фахівці Державної екологічної експертизи проводили дослідження щодо того, хто забруднює повітря з боку підприємств Північного промвузла і чому кременчужанам інколи просто нічим дихати. Дослідження фінансувалися за бюджетні кошти, тобто за гроші платників податків. Але встановити, хто це робить, так і не вдалося.

Сьогодні у кременчуцькій мерії відбулося засідання робочої групи та постійної депутатської комісії з питань екології, щодо недопущення перевищення допустимих викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря в місті.
Фахівці представили вій звіт, який викликав ще більше питань, ніж було до цього. Вони, дійсно, виявили перевищення шкідливих речовин у повітрі, в районі Північного промвузла. Наприклад, концентрація вуглеводнів у 40 разів більше допустимої норми. Але звідки вони беруться, не з’ясували.
«Ми ходили під парканами підприємств, а на територію нас не пускали», – говорять екологи.
Виявляється, для того, щоб добути більше даних, треба ще час, можливо рік. А кременчужани, як дихали смородом, так і будуть далі дихати.

Все по темі: екологічна  експертиза  Північний  промвузол 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин