Завдяки кременчужанам дитяча лікарня отримала нове офтальмологічне обладнання

Сума зібрана за минулий рік становила 242 тис. 782 грн.

Сьогодні 7 лютого у Кременчуці в Міській дитячій лікарні презентували роботу нової медичної апаратури, придбаної за кошти учасників Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця – 2017».

За інформацією прес-служби міськради, сума, зібрана минулого року кременчуцькими благодійниками розміром 242 тис. 782 грн. дозволила закупити Авторефрактометр HRK – 7000 HUVITZ, Щільову лампу LS – 3 та стіл для неї, Ручійок – 2 один. та Макулостимулятор.

Вцілому, за 12 років волонтерами акції «Серце до серця» було зібрано 1 млн. 071 тис. 769 грн. 96 коп.  Всі ці кошти були спрямовані на допомогу хворим дітям.

Участь у презентаційному заході  взяли міський голова Віталій Малецький, його заступники Ольга Усанова та Руслан Проценко, представник регіонального  благодійного фонду «Серце до серця» Світлана Пищита, голова правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Яна Сидір, голова Наглядової Ради Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Єжи Конік.

Керівник міста наголосив, що за 12 років благодійництва, яким  займаються волонтери акції «Серце до серця»,  дитячі заклади охорони здоров’я Кременчука поповнилися вартісним обладнанням, необхідним для рятування та підняття якості життя маленьких кременчужан із різними вадами здоров’я. Наразі така медична апаратура встановлена та активно використовується  в Міському пологовому будинку, в дитячих поліклініках і лікарні,   нею індивідуально забезпечені хворі діти з цукровим діабетом, вадами слуху тощо.  Також було зазначено, що кожного року акція «Серця до серця» б’є нові рекорди, а  особливою гордістю її волонтерів є відзнака  ВБФ «Серце до серця» – «Золоте серце України».

Все по темі: Дитяча лікарня  Кременчук  офтальмологіне обладнання 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин