Вимоги посиляться: будівлі, споруди та об’єкти повинні бути пристосованими для осіб з інвалідністю

Прийняті нововведення та інші положення значно посилять захист прав осіб з інвалідністю на безперешкодне пересування українськими містами за стандартами цивілізованих країн.

В Україні посилюються вимоги до власників будівель і споруд щодо забезпечення всеосяжного доступу осіб з інвалідністю. Це стосується житлових приміщень, під’їздів, громадських приміщень та об’єктів комунальної власності.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Забезпечення доступності споруд досягається через дотримання будівельних норм. Проте, на сьогодні значна частина будівель, споруд та об’єктів залишаються не пристосованими до потреб осіб з інвалідністю. Прийняті нововведення та інші положення значно посилять захист прав осіб з інвалідністю на безперешкодне пересування українськими містами за стандартами цивілізованих країн», – наголосив Геннадій Зубко.

Урядовець розповів, що Мінрегіон вже напрацював чіткий План заходів на виконання рекомендацій Комітету ООН з прав осіб з інвалідністю, який Уряд прийняв у грудні 2016 року. «Це розробка законодавчих змін та перегляд відповідних ДБН. У тому числі й для проектування дитячих будинків-інтернатів, а також звичайних шкіл з огляду на розвиток в Україні інклюзивної освіти. Створення в ДАБІ посади Громадського консультанта з питань безбар’єрності та доступності. Моніторинг та експертиза за участю громадськості умов доступності інвалідів до будівель органів влади, об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, об’єктів цивільного захисту тощо. А також навчання людей, які працюють у місцевому самоврядуванні, з питань доступності та безбар’єрності», – зазначив Геннадій Зубко.

 

Все по темі: вимоги до будівель  особи з інвалідністю  україна 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
більше новин