Кременчук увійшов у десятку міст-фіналістів конкурсу «Молодіжна столиця України»

Одне з основних завдань конкурсу полягало в тому, щоб налагодити і покращити комунікацію між молоддю та владою в Україні.

Місто-молодіжну столицю України 2018 року визначать під час засідання Наглядової Ради конкурсу 16 лютого о 14.30 у приміщенні простору “HUB 4.0” за адресою: пров. Ярославський, 1/3, м.Київ.

Повідомлення про це з’явилося на офіційній сторінці конкурсу у Facebook

«Друзі, ми раді повідомити вас, що вчора відбулося чергове засідання Наглядової ради нашого конкурсу, де було обрано 10 міст-фіналістів. До переліку цих міст увійшли:

Дніпро
Вінниця
Івано-Франківськ
Кам’янець-Подільський
Кременчук
Луцьк
Львів
Рівне
Тернопіль
Харків

Представники цих міст матимуть змогу взяти участь у публічному засіданні Наглядової ради, де і буде обрано місто-переможця конкурсу. Цей захід відбудеться 16 лютого о 14.30 у приміщенні простору “HUB 4.0″ за адресою: пров. Ярославський, 1/3, м.Київ.
На засідання запрошуються представники міської влади та молоді (до 3-х осіб) з можливістю виступити з презентацією про те, чому саме їхнє місто має стати Молодіжною столицею України 2018 року.
Усі бажаючі зможуть переглянути засідання Наглядової ради в онлайн режимі на офіційному сайті конкурсу youthcapital.org.ua”.

Повний перелік міст, що брали участь у конкурсі в 2018 році:

Нагадаємо, національний конкурс “Молодіжна столиця України”, ініціаторами якого є Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України, стартував 1 листопада. Проведення Конкурсу підтримала також Асоціація міст України.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Все по темі: конкурс  Кременчук  Молодіжна столиця України 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин