Кременчужани можуть дізнатися скільки балів потрібно, щоб вступити на бюджет

Зазначені дані дозволять абітурієнтам та їх батькам оцінити шанси на вступ на бюджетну форму навчання до обраного вузу.

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» пропонує майбутнім абітурієнтам інформацію про середній бал сертифікатів «зовнішнього незалежного оцінювання» абітурієнтів, вступивших на навчання за кошти державного бюджету в 2017 році.

За інформацією Освіта.ua, зазначені дані дозволять абітурієнтам та їх батькам виважено оцінити шанси на вступ на бюджетну форму навчання до обраного вузу і відповідально підійти до вибору тестових предметів при реєстрації для участі в ЗНО.

Інформація доступна в системі «Вступ. ОСВІТА.UA» по кожній спеціальності окремо і консолідовано по кожному навчальному закладу, який проводив прийом абітурієнтів на навчання за кошти державного бюджету на перший курс, для отримання ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Також, на підставі даних інформаційної системи складено рейтинг вищих навчальних закладів за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, які зараховані на навчання за кошти державного бюджету.

Крім того, системою пропонується інформація про мінімальний середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання серед всіх осіб, які зарахованих на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти державного бюджету та надходили до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас).

У рейтингу використані дані 2017 року, отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з ДП «ИнфоРесурс».

 

 

 

Все по темі: бюджет  скільки потрібно балів  україна 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин