«Максимум драматизму. Це буде круто»: команда «Лукас» для кременчужан про «Лігу сміху» і про себе

Лише кілька днів тому з рекордної «Ліги сміху» повернулася кременчуцька команда «Лукас». І так, вони пройшли у сезон! Про подробиці зйомок, новий склад команди та де кременчужанам «підкинути» жартів «Лукасу» – розповіли його учасники.

Нові судді та новий склад команди

– Ми повернулися у проект через рік. За цей час дуже сумували за ним і хвилювалися, – розповідають учасники «Лукасу». – Дещо змінився наш склад. Ми поїхали на фестиваль, і дуже прикольно у нас усе там вийшло.

Цього року «Лукас» був однією зі 195 команд із семи країн, які виступили на фестивалі «Ліги сміху». «Поки нічого подібного в Україні не було», – розповідають гумористи. Із цієї кількості 20 команд відібрали на гала-концерт. Із них 14 потрапили у сезон.

– Змінився склад тренерів. Залишилися Ігор Ласточкін і Оля Полякова. І є п’ять новачків: Влад Яма, Юрій Ткач, Надія Дорофєєва, Євген Кошевий, Стас Боклан (актор, що виконував роль Прем’єр-міністра у серіалі «Слуга народу»), – розповідають учасники «Лукасу».

Змінився і склад кременчуцької команди. «З одного боку, нас стало трохи менше. З іншого – у нас є приємне доповнення. У будь-якому творчому колективі відбуваються зміни», – розповідають учасники. Тепер це сім гумористів та звукач – також новий член команди. Та стара-добра знайома – Катя Нікітіна (учасниця кременчуцької команди КБД). Пояснення вибору нової учасниці просте: «Катя – найкраща».

Коли дивитися

Зйомки фестивалю проходили із 26 січня по 4 лютого в Одесі. Ефіри будуть показувати 2 і 9 березня. «Ми будемо в обох. Буде дуже круто», – обіцяють учасники «Лукасу».  У конкурсній програмі кременчужани закривали ефір. Зазвичай на початок і кінець ставлять сильні колективи. «Ми відчували, що на нас роблять ставку, і це було приємно», – розповідають «лігасміховці».

Хто буде тренером «Лукасу» та як відбувався вибір – розказувати не мають права. Проте запевняють, що це варто побачити. «Ці ефіри будуть наповнені максимальним драматизмом, такого у «Лізі сміху» ще не було», – запевняють кременчужани.

А про себе розповідають: «Минулого року у статусі фіналіста ми приїхали на фестиваль і не потрапили у сезон – це нас дуже сильно морально підкосило. Відповідно основне завдання для нас було – реабілітуватися в очах команд, які приїжджають на фестиваль, і перед самими собою. Нам цього дуже хотілося, і у нас це вийшло. Нас дуже круто підтримували. На нашому сленгу це називається «паровоз» – коли аплодують дуже довго, і потім це входить у певний резонанс і потроху заспокоюється. Усі відзначили, що ми змогли пере зібратися, змогли стрибнути вище своєї голови».

«Лукас» – це ще той «Лукас»

В одному з інтернет-видань з’явилася інформація, що компанія «Лукас» більше не є спонсором кременчуцької команди «Ліги сміху». «На даному етапі це правда. Ми дуже вдячні компанії «Лукас», яка підтримувала нас упродовж п’яти років. Вона єдина у місті, хто тоді нам допоміг», – розповідають учасники. Хто їхній новий спонсор – поки не розповідають. Проте назву не змінюватимуть. Адже «Лукас» – це вже бренд.

«Подмечалово» й актуальність – це те, що робить жарти смішними. Також кременчужани розповідають, що вигадувати жарти – це втомливий і складний процес. Коли «втрачаєш сон, голодуєш», жартують учасники. Вони не проти дослухатися до думки глядачів. І називають свій офіційний паблік LUKAS_STUDIO, куди їм можна писати. «Можливо, ми не повністю використаємо жарт. Але зможемо адаптувати історію, яка нам сподобається, під сцену», – пояснюють «лігасміховці».

І дивуються закидам деяких людей, що вони нібито принижують імідж Кременчука певними жартами про місто. Навпаки, на думку учасників, жарти – це якраз те, що всі бачать, і що варто змінювати.

Все по темі: "Лукас"  гумор  Євген Кошевий  Ліга сміху 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин