Україна потрапила до переліку країн, де люди голодують через конфлікт

Допомогу спочатку надаватимуть тим, хто живе в сільській місцевості і чиє життя безпосередньо залежить від сільського господарства.

Продовольча і сільськогосподарська організація об’єднаних націй запросила у донорів в 2018 році $1,06 млрд для допомоги людям, які голодують у світі на тлі конфліктів, а також погодних катаклізмів, пов’язаних із зміною клімату. Про це інформує Центр новин ООН, пише ТСН.

В ООН сподіваються, що цієї суми вистачить на те, щоб забезпечити продовольством понад 30 млн осіб у 26 країнах. Серед них – Україна, Афганістан, Бангладеш, Гаїті, Південний Судан і Ємен.

Передовсім допомогу надаватимуть тим, хто живе в сільській місцевості і чиє життя безпосередньо залежить від сільського господарства. Наприклад, будуть надавати фермерам насіння і сільськогосподарські інструменти, а також проводити курси по підвищенню виробництва та управління земельними та водними ресурсами.

Тим людям, які терміново потребують у продовольстві, будуть видавати готівку. “Хоча в 2017 році нам вдалося врятувати мільйони життів, надавши їм надзвичайну гуманітарну допомогу, мільйони як і раніше знаходяться на межі голодної смерті”, – зазначив Буржон.

Раніше повідомлялося, що для забезпечення гуманітарною допомогою ООН нужденних мешканців в Україні, які проживають в зоні конфлікту, необхідно виділити $187 млн.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин