Як створити власний бізнес: кременчужанам будуть надавати консультації

У рамках проекту ПРОМІС кременчужани можуть отримати інформацію від професіоналів, про те, як створити власний бізнес.

Сьогодні, 9 лютого КП «Кременчук Інвест» під час зустрічі в Міжнародному центрі ім. кн. Вітовта розповів, що кременчужани, підприємці малого та середнього бізнесу можуть подавати на розгляд власні проекти в рамках проекту ПРОМІС, а також отримувати консультації від зарубіжних професіоналів.

Проект ПРОМІС запроваджений допомагати малому та середньому бізнесу, підприємцям, які мають власні ідеї та проекти, і не знають як запровадити їх у життя. Суть проекту полягає не тільки в фінансовому аспекті, а й в тому, що підприємці можуть спілкуватися зі справжніми зарубіжними професіоналами у цій справі. Вони можуть навчити, пояснити, що і як робити. У центрі будуть проходити онлайн-семінари з зарубіжними представниками . Можна буде задавати їм питання. Наприклад, як створити бізнес, підготувати продукцію, як вийти на зарубіжні ринки і так далі.

Проект відкритий для всіх бажаючих, а найголовніше абсолютно безкоштовний.

Також у березні місяці пройде низька тренінгів проекту ПРОМІС. На яких будуть навчати писати, готувати проекти для малого та середнього бізнесу. Участь у яких можуть прийняти всі бажаючі. Коли саме відбудеться початок тренінгів буде попередньо оголошено.

Звертатися можна за адресою: вул. Д. Тьомкіна, 4 (Крупська), Міжнародний інформаційно-контактний центр ім. литовського кн. Вітовта.

 

Все по темі: Кременчук  проекти  ПРОМІС 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин