Нацполіція розпочала операцію з виявлення “криміногенних” іноземців

Національна поліція розпочала загальнодержавну операцію “Мігрант” з виявлення іноземців, причетних до криміногенної ситуації в Україні.

Про це заявив перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін на робочій нараді з оперативними підрозділами, повідомляє прес-служба.

Аброськін зазначив, що метою загальнодержавних профілактичних заходів є “виявлення іноземців, які своїми діями впливають на криміногенну ситуацію в країні”.

“Це лідери злочинних груп, злодії в законі. Така категорія громадян повинна бути під нашим пильним контролем. Необхідно відстежувати їхню діяльність з моменту прибуття на територію країни. Оперативні підрозділи мають володіти інформацією ще на етапі підготовки до скоєння злочину та оперативно затримувати зловмисників”, – підкреслив він.

Перший заступник глави Нацполіції розповів, що оцінка результатів роботи будь-якого регіону буде проводитися виключно за результатами видворення або припинення злочинів особами, які прибувають в Україну з метою організації протиправної діяльності.

Відтак, на його думку, зловмисники повинні бути видворені з країни, навіть якщо вони не беруть безпосередню участь в реалізації самого злочину.

Аброськін переконаний, що такі заходи сприятимуть зменшенню негативного впливу етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в державі загалом.

За його словами, наказ про проведення операції “Мігрант” був підписаний міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, відпрацювання пройде спільно з працівниками Державної прикордонної служби та Державної міграційної служби.

Все по темі: Злочинність  іноземці  Нацполіція 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин