«Історія, яка шокувала всіх»: вагітну кішку залишили в зав’язаному мішку

Наразі з нею все добре, вона знаходиться в КП «Спецсервіс Кременчук».

9 лютого до КП «Спецсервіс Кременчук» потрапила вагітна кішка із жахливою історією.

Як повідомляє Марина Кожушку, начальник служби відлову і утримання на своїй сторінці в «Фейсбук», до них зателефонувала волонтер і повідомила схвильованим голосом наступне, – «Я гуляла з коляскою, побачила на землі мішок, зав’язаний скотчем, він ворушився, – говорить волонтер Аліна. – Я розв’язала, а там кішка! Перелякана, ручна і вагітна! Пішла до мене на руки, мурчит, просить про допомогу…».

Дівчина сама привезла в Спецсервіс нещасну тварину. Потрапивши до них вона почала відразу до всіх горнутися і мурчати. Кішка дуже красива, доглянута, шерсть блищить і пахне будинком. Зовсім молода, і розмір її живота говорить про те, що пологи вже скоро.

«Співробітники Спецсервісу, – пише Марина Кожушко на своїй сторінці, – бачать багато наслідків людської безвідповідальності і жорстокості, і кожен раз виникає хвиля жалю і обурення! До такого неможливо звикнути, завжди хочеться прокричати питання – НАВІЩО? Навіщо в мішок? Що за витончений садизм? Як можна виростити ласкавого кошеня, доглядати, любити і викинути? Та не просто викинути, а, перед самими пологами, засунути в мішок, замотати скотчем і винести з будинку, як сміття, знати, що, беззахисне тварина помирає страшною смертю? Що ж треба мати, замість серця? Домашні тварини, потрапляючи на вулицю, нестерпно страждають і дуже часто гинуть. Скільки таких потрапляють в Спецсервіс, на їх страждання неможливо дивитися. Але ця історія просто шокувала всіх нас! Можливо, цей мерзенний вчинок скоїли не хазяї тваринного, буває всяке, може, це зробили сусіди або родичі. Але ясно одне, той, хто це зробив – небезпечна людина, у нього чорна душа і він здатний на багато що…».

Майбутню маму назвали Мусей, обласкали, нагодували і поселили зі зручностями! Вчора їй зробили УЗД, з нею все в порядку, зовсім скоро народяться троє чудових кошенят.

Спецсервіс наголошує, що можна вже починати займати за ними чергу.

Адреса: КП «Спецсервіс-Кременчук», вул. Горького, 48/75

Тел.: 74 – 12 – 61, 098 – 779 – 54 – 42 – Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Все по темі: вагітна кішка  залишили в мішку  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин