Кременчуцьку молодь запрошують на безкоштовне навчання до «Школи лідера»

Участь може взяти молодь віком від 14 до 21 року.

У Кременчуці розпочато прийом анкет на проект саморозвитку «Школа лідера».

За інформацією прес-служби міськради, учасники проекту візьмуть участь у 4-ьох навчальних зустрічах: 4, 11, 18 та 25 березня. Кожна зустріч включатиме в себе майстер-класи, лекції та практичні заняття, які спрямовані на розвиток особистісних якостей лідерів: тайм-менеджменту, роботи з командою, ораторського мистецтва тощо.

В рамках проекту також передбачено інтерактивні завдання та командні ігри. Зокрема, учасники спробують відстояти свою думку у соціально-психологічному випробуванні «Бункер» та створити успішну громаду в рольовій грі-моделі «Стратегія розвитку міста».

До участі у проекті запрошується молодь віком від 14 до 21 року, яка проживає у місті Кременчук. Навчання у проекті є безкоштовним.

Взагалі, «Школа Лідера» – це чудова можливість для молоді спробувати розкрити або вдосконалити в собі якості лідера, набути нових навичок та вийти з власної зони комфорту.

Для участі необхідно заповнити анкету учасника до 28 лютого 2018 року.        Анкету можна знайти в електронному вигляді за посиланням goo.gl/jGL8sV або в друкованому вигляді в офісі Молодіжного Парламенту Кременчука (вул. Шевченка, буд. 19/3).        

КОНТАКТИ:

Facebook: https://www.facebook.com/parlament.kremenchuk

Instagram: https://www.instagram.com/parlament_kremenchuk

Контактна особа:  Штефан Ігор, тел. 3-51-06, моб.068-018-18-95

 

Все по темі: "Школа лідера"  Кременчук  навчання 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Січня, 2019 Четвер
16 Січня, 2019 Середа
більше новин