На Полтавщині більшується  кількість хворих на кір

 

На Полтавщині вже 35 осіб захворіли на кір із початку 2018 року. Вакцини ще є, але їх бракує.

Про це розповіла Світлана Писаренко, головний позаштатний педіатр області, дитячий ендокринолог, фахівець з вакцинації Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Нагадаємо, минулоріч в області зафіксували 19 випадків захворювання на кір. Тож загалом від початку спалахів (літо 2017 року) кором перехворіли вже 54 людини, і діти, і дорослі – майже порівну.

Лікарі кажуть, що ускладнень у хворих поки не було. Найновіші випадки – це Кобеляцький, Миргородський район. Раніше ми повідомляли, що на Полтавщині на кір захворіли мешканці таких районів: Полтавського, Диканського, Глобинського та Кобеляцького.

Минулоріч лідером була Полтава – саме в обласному центрі найбільше людей заразлись і лікували кір.

Основний спосіб уберегти здоров’я і не захворіти – щеплення від кору (найчастіше КПК – кір, паротит, краснуха).

– Вакцин на Полтавщині лишилось на вчора, 12 лютого, 861 доза, ще 13 доз закупили органи місцевого самоврядування для вакцинації тих, хто контактує з хворими, – додала Світлана Писаренко. – Потреба у вакцинах є, нам телефонують і пишуть про це. У кінці лютого Україна очікує надходження нових партій вакцин, тож тоді вистачить усім, сподіваємось.

Миргородський район інформує своїх мешканців про інфекцію, на сайті міської ради з’явилось повідомлення про випадки кору та як убезпечити себе і що робити, якщо запідозрили це захворювання.

– У зв’язку з появою перших випадків захворювання на кір серед мешканців Миргорода та Миргородського району (станом на 09.02.18 року) зареєстровано 3 випадки кору, звертаємося до жителів міста та району, медичної спільноти з проханням бути більше зосередженими при виявленні, діагностиці даного захворювання та своєчасного проведення протиепідемічних заходів в осередках кору, – ідеться в повідомленні.

Все по темі: кір 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин