Абітурієнтам нагадують: в цьому році до ВУЗУ без паспорту не приймуть

У цьому році скасовано норму, яка передбачала можливість надання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта для реєстрації участі в ЗНО особами, яким станом на 1 вересня не виповнилося 16 років.

Міністерство освіти і науки звернулося до керівників шкіл, коледжів і вузів з проханням роз’яснити особам, які планують в 2018 році продовжити навчання в закладах вищої та професійної освіти про необхідність отримання паспорта.

За інформацією Освіта.Ua, згідно з умовами прийому на навчання до вищих закладів, наявність у абітурієнта документа, що посвідчує особу є обов’язковим.

Свідоцтвом про народження зможуть скористатися тільки особи, яким виповниться 14 років після 1 травня 2018 року.
«Замовлення та виготовлення паспорта вимагає певного часу. Тому просимо Вас роз’яснити особам, які планують в 2018 році продовжити навчання в закладах вищої та професійної (професійно-технічного) освіти, і до сих пір не отримали документів, що засвідчують особу, необхідність їх попереднього замовлення », – відзначають в Міністерстві освіти.
Також нагадують, що паспорт необхідно мати всім випускникам навчальних закладів, які в цьому році будуть здавати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО або проходити тестування для вступу до установи вищої освіти.
Реєстрація учасника для проходження зовнішнього оцінювання передбачає обов’язкову наявність паспорта громадянина України. В цьому році, норма, яка передбачала можливість надання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта для реєстрації участі в ЗНО особами, яким за станом на 1 вересня не виповнилося 16 років, скасовано.

Все по темі: абітурієнти  паспорт  україна 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин