Обряди на Китайський Новий рік: що потрібно робити

Китайський Новий рік зберігає в собі таємниці східної культури, обряди й ритуали. У 2018 році він настане 16 лютого і триватиме аж 15 днів. Що ж потрібно робити в період святкування Китайського Нового року, аби привернути щастя і добробут у свою оселю?

У ніч із 15 на 16 лютого жителі Піднебесної зустрічають Новий рік за східним календарем. Щороку ця дата змінюється і залежить від місячного циклу, але незмінними залишаються новорічні обряди. Китайці вірять, що завдяки цим ритуалам у будинку весь наступний рік будуть панувати любов, спокій і добробут.
Уберегти всіх рідних від нещастя
Напередодні Нового року прикрасьте будинок у червоних тонах, щоб уберегти всіх рідних від нещастя і прикростей. Червоний колір, згідно з повір’ям, захищає від негараздів, тому в Новорічну ніч він повинен переважати не тільки в декорі, а й в одязі всіх членів сім’ї.

Привернути кохання

Накрийте святковий стіл. Серед страв обов’язково повинні бути мандарини й апельсини. Важливо, щоб кількість цитрусових на тарілці була парною. Найбільш відповідний варіант – по вісім фруктів на одній посудині.

Забезпечити добробут

Відповідно до китайської традиції, одним із найсильніших обрядів, який привертає щастя в оселю, є ритуал під назвою «108 апельсинів». У Новорічну ніч укотіть 108 апельсинів (приблизно 30 кг) у свою квартиру таким чином, щоб вони потрапили в усі кімнати. І насолоджуйтеся «помаранчевим килимом» упродовж доби. Час від часу піднімайте фрукти, при цьому повторюючи: «любов у будинок», «гроші у будинок», «успіх у будинок» тощо. Через 24 години роздайте апельсини друзям і рідним, зваріть варення, приготуйте свіжовичавлений сік або просто з’їжте. У східних культурах «108» вважається сакральним числом, тому такий обряд обов’язково повинен принести гармонію і добробут.

Залучити в будинок гроші

Існує ще один обряд, який можна провести напередодні Новорічної ночі. Він допоможе залучити в будинок гроші. Вам необхідно взяти червоний аркуш паперу і зелений маркер або фарбу. Напишіть суму, яку хочете заробити у прийдешньому році, потім приклейте монетку
(10 копійок) і розмалюйте аркуш зображеннями купюр і монет. Після цього згорніть його в сувій, обмотайте золотою і червоною стрічками, сховайте в затишне місце.
Матеріальний добробут принесе й інший обряд. До нього потрібно підготуватися.
Зшийте невеликий мішечок із червоної тканини. Напередодні Новорічної ночі засипте у нього монетки, заздалегідь помивши їх під проточною водою. Так ви змиєте з грошей чужу енергетику. Перев’яжіть мішечок червоною і золотою стрічками, поставте у найгарнішу не металеву посудину. Засипте мішечок рисом, а потім перенесіть «грошове джерело» в південно-східну частину квартири і залиште в кутку кімнати.

Все по темі: Китайський Новий рік  обряди  свято  традиції 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин